Молодіжна політика

Уже четвертий рік поспіль фахівці групи компаній Nexia DK Auditors & Consultants проводитимуть безкоштовне двотижневе навчання для студентів, які бажають покращити свої знання у сфері економіки, обліку, фінансової звітності та аудиту. Навчання пройде у Львові та Києві весною (квітень-травень) та восени (вересень-жовтень).

Сьогодні, 12 січня, відбулося урочисте відкриття Сенсорної кімнати (кімнати нейросенсорної інтеграції) для дітей з особливими проблемами. Кімнати відкрили у Дитячому центрі здоров’я імені Анни Мазуренко.

Управління молоді та спорту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради розпочинає прийом документів на конкурс здобуття фінансової підтримки з міського бюджету м. Львова на проведення спортивних змагань – Відкритих кубків Львова з офіційно визнаних в Україні видів спорту на умовах співфінансування у 2018 році.

У 2017 році в роботі управління молоді та спорту Львівської міської ради було 37 дитячих та спортивних майданчиків, особливістю була реалізація різноформатних майданчиків як по напрямках, так і по наповненню для задоволення потреб максимальної кількості користувачів. Активна робота продовжиться і у 2018 році.

В неділю, 10 грудня, завдяки фінансовій підтримці управління молоді та спорту ЛМР, відбувся щорічний захід Дитячих Клубів Львова – звітний концерт «Зимова фантазія» в рамках щорічної виставки-ярмарки «Дитячий Світ»-2017.

У середу, 13 грудня, о 16.00 год. у приміщенні Будинку вчених відбудеться благодійна аукціон «Життя в дружніх долонях» з продажу дитячих книжок, виготовлених власними руками дітей дошкільного віку «Казка з моїх долоньок».

Вже 13 грудня, о 17.00 год, у Львівській міській раді, на 3-му поверсі, відбудеться відкриття виставка дитячих робіт Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Золотий мольберт 2017» приурочена 15-річчю заснування Львівської дитячої галереї та 25-річчю заснування Дитячої школи народних мистецтв.

«Розумний мікрорайон Наукова» не припиняє дивувати своїх мешканців новаціями та цікавинками у найрізноманітніших галузях. Тут докладають усіх зусиль, аби освіта у мікрорайоні була якісною та практичною. Нещодавно тут обладнали сучасний шаховий клуб, який вже понад місяць успішно функціонує на вул. Науковій, 17, і сьогодні тут відбувся турнір з шахів серед дошкільнят. Також Марта Романяк, начальник управління ІТ, та Андрій Шевців, радник міського голови Львова, показали презентацію про реалізовані проекти в рамках «Наукова – розумний мікрорайон».

«Розумний мікрорайон Наукова» не припиняє дивувати своїх мешканців новаціями та цікавинками у найрізноманітніших галузях. Тут докладають усіх зусиль, аби освіта у мікрорайоні була якісною та практичною. Нещодавно тут обладнали сучасний шаховий клуб, який вже понад місяць успішно функціонує на вул. Науковій, 17, і сьогодні тут відбувся турнір з шахів серед дошкільнят.

Сьогодні у Львівській міській раді відбулось вручення премій обдарованій молоді у рамках Програми підтримки обдарованої молоді м. Львова. Міський голова Львова Андрій Садовий найкращим 30 учням вручив премії по 10 тис грн.