Завтра в УКУ відбудеться відкрита лекція «Юридичні сенси та юридична аргументація у контексті конституційної реформи»

Завтра, 28 грудня, Школа права УКУ запрошує на відкриту лекцію Михайла Савчина «Юридичні сенси та юридична аргументація у контексті конституційної реформи». Захід відбудеться в Українському католицькому університеті о 17.00 год. Участь безкоштовна.

Михайло Савчин, доктор юридичних наук, директор науково-дослідного інституту порівняльного публічного права та міжнародного права УжНУ, радник Голови Конституційного Суду України (2008-2010).

Лекція відбудеться в академічному корпус УКУ, ауд. 405 (вул. Козельницька, 2а). Попередня реєстрація за посиланням http://bit.ly/2j6j1ks

Трансляцію заходу можна буде переглянути на Facebook-сторінці Школи права УКУ.

Довідка

UCU Rule of Law Lecture Series – серія лекцій від провідних американських, європейських та українських правників, присвячених актуальним викликам і проблемам у сфері забезпечення верховенства права, правосуддя та справедливості. Проект «Підвищення обізнаності правничої спільноти України щодо сучасних викликів верховенства права через організацію та проведення серії юридичних лекцій Українського католицького університету «Правовладдя» реалізовує Центр верховенства права Школи права УКУ за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» у співпраці з Відділенням Асоціації правників України у Львівській області.