Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, 23 березня о 14.20 год. у Львові на вул. Під Голоском, 20, під час проведення земляних робіт, було виявлено два 76 мм артснарядів часів Другої світової війни на відстані 200м від новобудов.

Сьогодні, 23 березня, у Львові триває другий день Форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Локальна демократія: виклики та практики», під час якої обговорили співпрацю громади з органами міської влади та інструменти для її розвитку.

Сьогодні, 23 березня, у Львові триває другий день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Спроможні громади та потенціал мешканців до громадотворення».

У середу, 28 березня, Римо-католицька Церква парафії святого Антонія у Львові проведе Хресну дорогу. За маршрутом Хресної дороги з 19.00 до 21.30 год. ситуативно перекриють рух транспорту. Львівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації та не паркувати автомобілі вздовж маршруту ходи, аби не створювати тимчасових незручностей та перешкод.

У неділю, 25 березня, вулицями Львова (Сихів) пройде молитовна Хресна Дорога, яку організовує парафія храму Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви. За маршрутом Хресної дороги з 16.00 до 18.00 год. ситуативно перекриють рух транспорту. Львівська міська рада просить усіх з розумінням поставитись до ситуації та не паркувати автомобілі вздовж маршруту ходи, аби не створювати тимчасових незручностей та перешкод.

Як повідомили у Львівському гідрометцентрі, 24 березня на дорогах Львова збережеться ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман, видимістю 200-500 м. Без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 8-10° морозу, вдень 3-5° тепла.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, сьогодні о 14.07 загорівся автобус на площадці на вул. М. Кривоноса, 1. О 14.20 год загорання ліквідували, ніхто з людей не постраждав.

Львів прийматиме V міжнародну конференцію «Лізинг в Україні: нові можливості та виклики». Упродовж 2 днів – 12-13 квітня – готель «Дністер» (вул. Матейка, 6) стане майданчиком для професійного спілкування та обміну досвідом між понад сотнею фахівців сфери у світі.

Сьогодні, 23 березня, у Львові триває 2 день VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Міські агломерації та ОТГ: проблеми просторових меж та управління земельними ресурсами».

Сьогодні, 23 березня, у Львові триває другий день щорічного VI Всеукраїнського форуму місцевого самоврядування. Сьогодні наприкінці дня буде сформовано резолюцію форуму, яку буде скеровано у центральні органи влади. У межах форуму відбулась панельна дискусія «Практики управління фінансами для розвитку міст».