Культура

Сьогодні міський голова Львова зустрівся з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Під час зустрічі обговорили шляхи співробітництва в рамках проекту «Енергоефективна санація житлового кварталу у м. Львові». Мова йде про реалізацію у Львові проекту співфінансування утеплення будинків.

Майстер-клас «Заведімо гаївочку» відбудеться 28 березня о 17.00 за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 25 (сімейний інноваційний простір «Як Вдома»). Навчати гаївок будуть Тетяна та Роман Скобало.

Перший театр (раніше - Перший український театр для дітей та юнацтва) спільно з продюсерським центром «OpenDoors» з 22 до 27 березня в Міжнародний День театру проводять першу у Львові Міжнародну лабораторію для молодих  режисерів «Відкриті Двері».

Сьогодні, 23 березня, у Музеї народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького відкрили нову унікальну виставку святкового одягу, вишивки, предметів побуту Сокальщини, тематично об’єднаних ідеєю Великодніх свят.

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив рішення «Про затвердження Порядку оформлення документів щодо застосування фінансових санкцій за порушення законодавства про охорону культурної спадщини». Фінансові санкції застосовуватимуть до юридичних осіб за вчиненні правопорушення законодавства про охорону культурної спадщини. Розмір штрафів становитиме від 1 700 грн до 170 тис. грн.

Сьогодні, 23 березня, виконавчий комітет Львівської міської ради ухвалив ряд рішень у сфері містобудування. Два проекти рішень було знято з розгляду, розгляд ще одного питання перенесли.

Цієї суботи, 24 березня, у Львові відбудеться благодійний вечір «Baroque music & Gastronomic French dinner», за участі одного з найвідоміших скрипалів-віртуозів у світі – Марка Комонька. Початок заходу – о 18.30 год.

Сьогодні, 22 березня, на сесії Львівської міської ради, з метою творення конкурентоспроможного україномовного культурного продукту, підсилення позитивного іміджу м. Львова як культурної столиці України, Міста літератури спадщини – ЮНЕСКО, прийняли ухвалу про «Про розвиток україномовного культурного продукту».

Професор, народний художник України, академік НАМУ Андрій Бокотей святкує своє 80-річчя. Сьогодні у холі Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького на просп. Свободи, 20 відбулось відкриття виставки робіт зі скла Андрія Бокотея з нагоди його 80-річчя. Митця з ювілеєм та творчим доробком привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

Задля розвитку якісної нової початкової музичної та мистецької освіти у міста Львові цього року на сесії Львівської міської ради затвердили Програму придбання музичних інструментів та обладнання початковими спеціалізованими мистецькими навчальними закладами міста Львова на 2018-2020 роки.