Львів змінюється

У Львові вперше відбувся 83 Міжнародний Конгрес ПЕН-клубу, встановили бронзовий макет Собору святого Юра для людей з вадами зору, театр Заньковецької відзначив 100-річчя: подаємо короткі підсумки реалізованого у Львові протягом 2017 року.

У 2017 році у Львові відкривали нові підприємства, авіа-напрямки, проводили конференції, реалізовували різні проекти й заходи. Коротко про найголовніші події 2017 року у сфері економіки.

У Львові стрімко розвивається сфера ІТ. Станом на сьогодні у місті налічується понад 20 тис працівників цієї галузі. Цьогоріч з метою популяризації та розвитку інформаційних технологій було проведено ряд заходів та реалізовано безліч проектів, зокрема, у межах проекту «Наукова – Розумний Мікрорайон» було облаштовано сучасні інноваційні кабінети, кімнати, класи, нові зупинки громадського транспорту тощо.

Львівський ІТ Кластер провів дослідження ІТ-ринку Львова ITResearch 2.0. Цього разу його метою було з’ясувати економічний ефект ІТ-індустрії Львова на інші сфери економіки міста, скільки заробляють ІТ-спеціалісти і на що витрачають свої гроші.

Сьогодні, 28 грудня, у холі СЗШ І-ІІІ ступенів № 83 презентували реалізовані проекти у межах проекту «Наукова – розумний мікрорайон». Під час презентації було детально представлено проекти, реалізовані протягом 2017 року, та заплановані на 2018 рік. Міський голова Львова подяками, дипломами відзначив усіх, хто долучився до реалізації проектів. Також мер наголосив, що досвід вул. Наукової буде імплементовано в інших районах міста Львова.

Сьогодні, 27 грудня, міський голова Львова у Центрі Шептицького прозвітував про діяльність 2017 року перед громадськістю. Як зазначив мер, галузь ІТ дуже стрімко розвивається, місто має бажання якнайшвидше досягти цифри 30 тисяч працівників у цій галузі.

Наймасштабніший проект Львівського ІТ Кластеру - технологічна конференція IT Arena, визнана найкращою подією 2017 року за версією dou.ua.

Центр підприємництва УКУ організовує хакатон з освітніх технологій HackED. Хакатон відбудеться 26-27 січня 2018 року, де двадцять команд протягом 30 годин розроблятимуть нові проекти для освіти.

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував ситуацію щодо будівництва Індустріального парку у Львові.

ІТ Університет запрошує всіх охочих на презентацію проектів студентів програми доунівеситетської підготовки, яка відбудеться 23 грудня о 10.00 год.