Місто

Сьогодні, 23 березня, міський голова Львова зустрівся із іноземними учасниками проекту «Міжнародний тиждень у Львові». Метою візиту яких є участь у проекті «Міжнародний Тиждень у Львові» (Lviv Student International Week) 22-30 березня, який організовує ГО «Центр «Молода дипломатія» при факультеті міжнародних відносин ЛНУ ім. І. Франка.

На пр. Чорновола - вул. Замарстинівській забудовник – ТзОВ «Авалон Престиж» - планує висадити більше 50 дерев під час проведення робіт з благоустрою після завершення будівництва. Про це представники забудовника повідомили департаменту містобудування ЛМР.

Вчора на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за ухвалу «Про підтримку електронної петиції «Вимагаємо відмовитись від маршруток та перейти на електротранспорт і зручні автобуси!». Як повідомив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак, місто вже цього року має намір придбати 100-150 автобусів, 50 тролейбусів і 30 трамваїв. Для цього будуть залучати бюджетні і кредитні кошти. При належному фінансуванні петицію можна виконати за 5 років.

Сьогодні на засіданні виконавчого комітету ЛМР прийнято рішення «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету м. Львова», відповідно до якого з резервного фонду міського бюджету м. Львова виділять 1 189 723 грн на укріплення схилу на вул. Дорога Кривчицька, 113.

Як повідомили у диспетчерській службі ЛМКП «Львівводоканал», ремонтні бригади підприємства проводять ремонтні роботи з ліквідації витоку води.

Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», за вчорашній день, 22 березня, працівники відділу оперативного реагування ЛКП «Львівавтодор» зафіксували 23 порушення правил дорожнього руху. Найпоширеніші порушення – це паркування на смузі для руху транспорту біля ринку «Привокзальний».

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від сьогодні, 23 березня, з 09.00 год і до 18.00 год буде перекрито рух транспорту на вул. Героїв УПА (від вул. С. Бандери до вул. Опільського).

Як повідомили в управлінні транспорту ЛМР, станом на 08.00 год ранку в місті на маршрутах працює 619 одиниць громадського транспорту, серед них 61 трамвай та 52 тролейбуси.

Вночі та зранку (з 20.00 год 22 березня і до 06.00 год 23 березня) в місті працювало 29 одиниць снігоприбиральної техніки. Також для посипання доріг було використано 80 м3 піскосуміші.

Депутати Львівської міської ради підтримали ухвалу «Про внесення змін до Ухвали № 350 від 17.03.2016р. «спорудження «сухого» фонтану біля Оперного театру «До Львівської міської ради в березні 2016 року від імені компанії «Сокар Україна» звернувся благодійний фонд «Сокар-Благо» з пропозицією розмістити фонтан на центральному проспекті м. Львова навпроти Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, що розташований в зоні історичного ареалу м. Львова, яка знаходиться під захистом ЮНЕСКО (UNESCO) — Організації Об'єднаних Націй з питаннях освіти, науки і культури (United Nations Educational, Scientific and Cultural Organization).